MY HOME SKY HOTEL | OTELİMİZ


OTELİMİZ

Otel Bilgisi; 

My Home Sky Hotel Akdenizin Turkuaz mavisi köşelerinden biri olan Alanya'nın gözde tatil beldesi Avsallar da altın renkli kumsalı ile Türkiye'nin incisi İncekum sahilinde bulunmaktadır. 

Otel Özellikleri; 

Otelin açık ve kapalı restoranında herkesin damak zevkine uygun menüler bulunmaktadır. Otelde Lobby Bar,Restorant Bar, Havuz Bar, Plaj Bar bulunmaktadır. Yaralanabileceğiniz diğer hizmetler arasında Market, Hediyelik Eşya, Deri Shop, Fotoğraf, Oyun Salonu, Hamam, Sauna, jakuzi, Kuaför, Fitnes, Çamaşır Yıkama Servisi, Doktor, TV Salonu, İnternet Köşesi, Konferans Salonları bulunmaktadır. Otelin kendine ait özel plajı, 1 adet açık havuz 1 adet kapalı havuz ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Profesyonel Animasyon ekibi ile, Mini Clup, Gündüz&Gece özel eğlence programları gibi birçok aktivitelerden faydalanabilirsiniz. 

Misyon; 

Turizm&Otelcilik sektörü'nün gelişmesine her daim katkıda bulunmak, insana ve eğitime önem veren bir yönetim şekli ile geleneksel Türk misafirperverliğini Uluslararası standartlarda ön plana çıkartmak, saygılı ve samimi bir iletişim anlayışı çerçevesinde misafirlerimize kaliteli ve güleryüzlü bir hizmeti istikrarlı bir şekilde sunmak.

Vizyon;

My Home Sky Hotel Misafir memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, konforu, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını ve teknolojik gelişmelere uygunluğu esas alan bir anlayışla Turizm&Otelcilik sektöründe kendi kategorisinde lider bir kuruluş olmayı 'VİZYON' edinmiştir.Bilgi ve Rezervasyon : 0 242 517 25 52